Hogar / Oscillators / QVMQF326P33-2.5B-13.7125
minImg
QVMQF326P33-2.5B-13.7125
Mercury United Electronics, Inc.
Producto No:
QVMQF326P33-2.5B-13.7125
Descripción:
XO VCTCXO 13.7125MHZ LVPECL
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 35mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 13.7125 MHz