Hogar / Oscillators / QVMQF326T25-2.0A-192.000
minImg
QVMQF326T25-2.0A-192.000
Mercury United Electronics, Inc.
Producto No:
QVMQF326T25-2.0A-192.000
Descripción:
XTAL OSC VCTCXO 192.0000MHZ CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 25mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 192 MHz