Hogar / Oscillators / QVMQF576D33-2.5B-30.700
minImg
QVMQF576D33-2.5B-30.700
Mercury United Electronics, Inc.
Producto No:
QVMQF576D33-2.5B-30.700
Descripción:
XTAL OSC VCTCXO 30.7000MHZ LVDS
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 26mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 30.7 MHz