Hogar / AC Fans / R2E133-BB66-13
minImg
R2E133-BB66-13
ebm-papst Inc.
Producto No:
R2E133-BB66-13
Descripción:
FAN IMP MTRZD 133X60MM 230VAC
Guía del usuario
Operating Temperature -
Air Flow 185.0 CFM (5.18m³/min)
Noise 67.0dB(A)
Ingress Protection -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) -
Approval Agency -
Fan Type Motorized Impellers
Termination 2 Wire Leads
Voltage - Rated 230VAC
Size / Dimension Round - 133mm Dia
Product Status Obsolete
Voltage Range -
Weight 1.3 lbs (589.7 g)
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon
Series R2E133
Power (Watts) 27.00W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 60.00mm