Hogar / AC Fans / R2E190-AE50-29
minImg
R2E190-AE50-29
ebm-papst Inc.
Producto No:
R2E190-AE50-29
Descripción:
FAN IMP MTRZD 190X63MM 115VAC
Air Flow 365.0 CFM (10.22m³/min)
Noise 62.0dB(A)
Fan Type Motorized Impellers
Termination 2 Terminals
Voltage - Rated 115VAC
Size / Dimension Round - 190mm Dia
Product Status Obsolete
Voltage Range -
Weight 3 lbs (1.4 kg)
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade -
Series R2E190
Power (Watts) 85.0W
Features -
Width 63.00mm