Hogar / AC Fans / R2S150-AA08-29
minImg
R2S150-AA08-29
ebm-papst Inc.
Producto No:
R2S150-AA08-29
Fabricante:
ebm-papst Inc.
Descripción:
MOTORIZED IMPELLER
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP22
Current Rating (Amps) 0.250A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 2200 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 106.7mm
Operating Temperature 167°F (75°C)
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CE
Termination 2 Wire Leads with Splice Terminals
Size / Dimension Round - 150mm Dia
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Aluminum
Series R2S150
Power (Watts) 43.00W