Hogar / AC Fans / R4E225-AT15-10
minImg
R4E225-AT15-10
ebm-papst Inc.
Producto No:
R4E225-AT15-10
Descripción:
MOTORIZED IMPELLER
En stock : 8
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP44
Current Rating (Amps) -
Approval Agency CE, UL
Fan Type Motorized Impellers
Termination 4 Wire Leads with Splice Terminals
Voltage - Rated 115VAC
Size / Dimension Round - 225mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 1660 RPM
Material - Blade Polyamide (PA), Nylon
Series R4E225
Power (Watts) 43.00W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Package Bulk
Width 99.00mm