Hogar / AC Fans / R4E280-AD12-15
minImg
R4E280-AD12-15
ebm-papst Inc.
Producto No:
R4E280-AD12-15
Fabricante:
ebm-papst Inc.
Descripción:
FAN IMP MTRZD 280X125MM 115VAC
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Air Flow 991.8 CFM (27.77m³/min)
Noise 67.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 115VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 125.0mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Round - 280mm Dia
Weight 6.2 lbs (2.8 kg)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Steel
Series R4E280
Power (Watts) 105W