Hogar / AC Fans / R4S225-AA16-12
minImg
R4S225-AA16-12
ebm-papst Inc.
Producto No:
R4S225-AA16-12
Fabricante:
ebm-papst Inc.
Descripción:
FAN IMP MTRZD 225X88MM 115VAC
Guía del usuario
Operating Temperature -
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) -
Approval Agency -
Fan Type Motorized Impellers
Termination 2 Wire Leads
Voltage - Rated 115VAC
Size / Dimension Round - 225mm Dia
Product Status Obsolete
Voltage Range -
Weight -
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade -
Series R4S225
Power (Watts) -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 88.00mm