RC1/2226KB
Kamaya Inc.
Producto No:
RC1/2226KB
Fabricante:
Kamaya Inc.
Paquete:
Axial
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES 22M OHM 10% 1/2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 MOhms
Series RC
Power (Watts) 0.5W, 1/2W