RER133-41/14/2T
ebm-papst Inc.
Producto No:
RER133-41/14/2T
Fabricante:
ebm-papst Inc.
Descripción:
FAN IMP MTRZD 133X91MM 24VDC
Guía del usuario
Operating Temperature -
Air Flow -
Noise 8.2dB(A)
Ingress Protection -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) -
Approval Agency -
Fan Type Motorized Impellers
Termination 3 Wire Leads
Voltage - Rated 24VDC
Size / Dimension Round - 133mm Dia
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Plastic, Fiberglass Reinforced
Series RER133T
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features Speed Sensor (Tach)
Package Bulk
Width 91.00mm