RER225-63/18/2TDMP
ebm-papst Inc.
Producto No:
RER225-63/18/2TDMP
Descripción:
FAN IMP MTRZD 225X99MM 48VDC
Guía del usuario
Air Flow 789.0 CFM (22.09m³/min)
Noise -
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 48VDC
Product Status Obsolete
Voltage Range 36 ~ 72VDC
RPM -
Width 99.00mm
Operating Temperature -
Termination 4 Wire Leads
Size / Dimension Round - 225mm Dia