Hogar / Circuit Breakers / REX12-TA1-107-DC24V-4A
minImg
REX12-TA1-107-DC24V-4A
E-T-A
Producto No:
REX12-TA1-107-DC24V-4A
Fabricante:
E-T-A
Descripción:
CIR BRKR 4A 24VDC PUSH TO RESET
Guía del usuario
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency UL1310, UL2367, UL508
Current Rating (Amps) 4A
Mounting Type Holder
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series REX12
Voltage Rating - DC 30 V