Hogar / Circuit Breakers / REX12D-TA2-100-DC24V-8A
minImg
REX12D-TA2-100-DC24V-8A
E-T-A
Producto No:
REX12D-TA2-100-DC24V-8A
Fabricante:
E-T-A
Descripción:
CIR BRKR SOLID STATE 8A 24VDC
Guía del usuario
Actuator Type Pushbutton
Approval Agency UL1310, UL2367, UL508
Current Rating (Amps) 8A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series REX12D
Voltage Rating - DC 30 V