RGC1A23A30KKE
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
RGC1A23A30KKE
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
SSR ZC 230V 30A 800VP
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 30 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 ~ 240V
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Active
Series RGC
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 20 ~ 275VAC, 24 ~ 190VDC