RGC1A60D60KGE
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
RGC1A60D60KGE
Descripción:
1P-SSC-DC IN-ZC 600V 60A 1200VP-
Guía del usuario
Load Current 60 A
Series RGC1A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 42 ~ 660V
Package Box
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Active
Voltage - Input 4 ~ 32VDC