RGC1A60D90GGUP
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
RGC1A60D90GGUP
Descripción:
1P-SSC-DC IN-ZC 600V 90A 1200VP-
En stock : 2
Guía del usuario
Load Current 85 A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 42 ~ 600V
Package Box
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Active
Voltage - Input 5 ~ 32VDC