RGC3A60A65GGEAF
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
RGC3A60A65GGEAF
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
3P -SSC-AC IN-ZC 600V 3X65A 1200
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 65 A
Series RGC3A
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Voltage - Load 42 ~ 660V
Package Box
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Active
Voltage - Input 20 ~ 275VAC, 24 ~ 190VDC