RL65-21/12/2
ebm-papst Inc.
Producto No:
RL65-21/12/2
Descripción:
FAN BLOWER 97X33MM 12VDC WIRE
En stock : 23
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Air Flow 32.9 CFM (0.921m³/min)
Noise 62.0dB(A)
Fan Type Blower
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Active
Voltage Range 6.8 ~ 13.8VDC
RPM 4500 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame Plastic, Glass Filled
Features Speed Sensor (Tach)
Width 33.00mm
Approval Agency -
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Rectangular/Rounded - 97mm L x 93.5mm H
Series RL65
Power (Watts) 15 W