RM1A48M25
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
RM1A48M25
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-265V
Guía del usuario
Load Current 25 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 265 V