RN25C1R00CT4-T25
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
RN25C1R00CT4-T25
Paquete:
2512
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES SMD 1 OHM 0.25% 1W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 1 Ohms
Series RN
Power (Watts) 1W