Hogar / Ferrite Cores / ROD10/100-3C90
minImg
ROD10/100-3C90
Ferroxcube
Producto No:
ROD10/100-3C90
Fabricante:
Ferroxcube
Paquete:
ROD 1.5 x 100
Descripción:
FERRITE CORE ROD 3C90
Guía del usuario
Tolerance -
Material 3C90
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 1.5 x 100
Series -
Length 3.937" (100.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height -
Package Bulk
Width -
Finish Uncoated
Diameter 0.394" (10.00mm)