ROD10/100-4B1
Ferroxcube
Producto No:
ROD10/100-4B1
Paquete:
ROD 1.5 x 100
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 1.5 x 100
Series -
Length 3.937" (100.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.059" (1.50mm)