Hogar / Ferrite Cores / ROD10/140-3C90
minImg
ROD10/140-3C90
Ferroxcube
Producto No:
ROD10/140-3C90
Paquete:
ROD 10 x 140
Descripción:
FERRITE CORE ROD 3C90
Guía del usuario
Tolerance -
Material 3C90
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 10 x 140
Series -
Length 5.512" (140.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.394" (10.00mm)