ROD10/200-4B1
Ferroxcube
Producto No:
ROD10/200-4B1
Paquete:
ROD 10 x 200
Descripción:
FERRITE CORE ROD
En stock : 1523
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 10 x 200
Series -
Length 7.874" (200.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.394" (10.00mm)