Hogar / Ferrite Cores / ROD10/245-3C90
minImg
ROD10/245-3C90
Ferroxcube
Producto No:
ROD10/245-3C90
Paquete:
ROD 10 x 245
Descripción:
FERRITE CORE ROD 3C90
Guía del usuario
Tolerance -
Material 3C90
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 10 x 245
Series -
Length 9.646" (245.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.394" (10.00mm)