ROD10/245-4B1
Ferroxcube
Producto No:
ROD10/245-4B1
Paquete:
ROD 10 x 245
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 10 x 245
Series -
Length 9.646" (245.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.394" (10.00mm)