ROD10/40-3C90
Ferroxcube
Producto No:
ROD10/40-3C90
Paquete:
ROD 10 x 40
Descripción:
FERRITE CORE ROD 3C90
Guía del usuario
Tolerance -
Material 3C90
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 10 x 40
Series -
Length 1.575" (40.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.394" (10.00mm)