ROD12/40-3C90
Ferroxcube
Producto No:
ROD12/40-3C90
Fabricante:
Ferroxcube
Paquete:
ROD 12 x 40
Descripción:
FERRITE CORE ROD 3C90
Guía del usuario
Tolerance -
Material 3C90
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 12 x 40
Series -
Length 1.575" (40.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height -
Package Bulk
Width -
Finish Uncoated
Diameter 0.472" (12.00mm)