ROD12/40-4B1
Ferroxcube
Producto No:
ROD12/40-4B1
Paquete:
ROD 12 x 40
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 12 x 40
Series -
Length 1.575" (40.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.472" (12.00mm)