Hogar / Ferrite Cores / ROD1.5/10-4B1-D
minImg
ROD1.5/10-4B1-D
Ferroxcube
Producto No:
ROD1.5/10-4B1-D
Paquete:
ROD 1.5 x 10
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 1.5 x 10
Series -
Length 0.394" (10.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.059" (1.50mm)