ROD3/15-4B1-D
Ferroxcube
Producto No:
ROD3/15-4B1-D
Paquete:
ROD 3 x 15
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 3 x 15
Series -
Length 0.591" (15.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.118" (3.00mm)