ROD4/25-4B1-D
Ferroxcube
Producto No:
ROD4/25-4B1-D
Paquete:
ROD 4 x 25
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 4 x 25
Series -
Length 0.984" (25.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.157" (4.00mm)