ROD5/20-4B1-D
Ferroxcube
Producto No:
ROD5/20-4B1-D
Paquete:
ROD 5 x 20
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 5 x 20
Series -
Length 0.787" (20.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.197" (5.00mm)