ROD6/25-3C90
Ferroxcube
Producto No:
ROD6/25-3C90
Fabricante:
Ferroxcube
Paquete:
ROD 6 x 25
Descripción:
FERRITE CORE ROD 3C90
Guía del usuario
Tolerance -
Material 3C90
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 6 x 25
Series -
Length 0.984" (25.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height -
Package Bulk
Width -
Finish Uncoated
Diameter 0.236" (6.00mm)