ROD6/40-4B1-D
Ferroxcube
Producto No:
ROD6/40-4B1-D
Paquete:
ROD 6 x 40
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 6 x 40
Series -
Length 1.575" (40.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.236" (6.00mm)