ROD8/100-4B1
Ferroxcube
Producto No:
ROD8/100-4B1
Fabricante:
Ferroxcube
Paquete:
ROD 8 x 100
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Guía del usuario
Tolerance -
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 8 x 100
Series -
Length 3.937" (100.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height -
Package Bulk
Width -
Finish Uncoated
Diameter 0.315" (8.00mm)