ROD8/150-4B1
Ferroxcube
Producto No:
ROD8/150-4B1
Paquete:
ROD 8 x 150
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 8 x 150
Series -
Length 5.906" (150.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.315" (8.00mm)