ROD8/25-4B1
Ferroxcube
Producto No:
ROD8/25-4B1
Paquete:
ROD 8 x 25
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 8 x 25
Series -
Length 0.984" (25.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.315" (8.00mm)