ROD8/50-4B1
Ferroxcube
Producto No:
ROD8/50-4B1
Paquete:
ROD 8 x 50
Descripción:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 8 x 50
Series -
Length 1.969" (50.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.315" (8.00mm)