RP190-10-0.22
Astrodyne TDI
Producto No:
RP190-10-0.22
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
COMPACT SNGL STAGE PCB MOUNT PWR
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating DC ~ 60Hz
Termination Style PC Pins
Approval Agency CE, cURus, SEMKO
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Inductance -
Series RP190
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 10 A