RP328-75-100-W
Astrodyne TDI
Producto No:
RP328-75-100-W
Descripción:
BOOKSHELF 3PH DELTA SNGL STAGE P
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Inductance -
Series RP328
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 75 A