RP350-100-10-C
Astrodyne TDI
Producto No:
RP350-100-10-C
Descripción:
3PH DELTA COMPACT SNGL STAGE PWR
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Inductance -
Series RP350
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 100 A