RP359-150-10-C
Astrodyne TDI
Producto No:
RP359-150-10-C
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Three Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, cURus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RP359
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 520V
Current 150 A