RP359-250-2000-S
Astrodyne TDI
Producto No:
RP359-250-2000-S
3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE
En stock : 31
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M10)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 520V
Current 250 A