RP359-800-10-B
Astrodyne TDI
Producto No:
RP359-800-10-B
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Post
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 520V
Current 800 A