RP360-60-100-S
Astrodyne TDI
Producto No:
RP360-60-100-S
Descripción:
3PH DELTA COMPACT SNGL STAGE PWR
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M5)
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Inductance -
Series RP360
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 60 A