RP370-400-0-B
Astrodyne TDI
Producto No:
RP370-400-0-B
Descripción:
3PH DELTA COMPACT EMI PWR LINE F
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Post
Approval Agency CE, cURus, ENEC, SEMKO
Inductance -
Series RP370
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 400 A