RP380-200-2000-C
Astrodyne TDI
Producto No:
RP380-200-2000-C
Descripción:
3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, cURus, SEMKO
Inductance -
Series RP380
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Voltage - Rated AC 600V
Current 200 A