RP405-40-10-C
Astrodyne TDI
Producto No:
RP405-40-10-C
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
3PH WYE COMPACT SNGL STAGE PWR L
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RP405
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Wye)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 40 A